Ekipabudowlana

EB

Ogłoszenie

Każdy proszony jest o stworzenie sygnaturki!
Poradnik znajdziecie w Ogólne

#1 2009-07-06 11:54:19

Senara

Gość

Senara (141|-106)

1. Nick (Login w Travianie): Senara
2. Link do profilu: http://s4.travian.pl/spieler.php?uid=39327
3. Wielkość Populacji: 402 - i ciągle rośnie :-)
4. Nazwy i koordynaty osad: Lunogród (141|-106)
5. Ilość wojska: Zaraz wyślę informację odnośnie ilości wojska do wskazanej persony.
6. Jak długo grasz w Traviana? Od jakiego czasu posiadasz konto? - Konto me powstało w ostatniej dekadzie maja.
7. Jak często się logujesz? - Kilka razy na dzień. Może nawet kilkanaście (jeśli mam taką sposobność).
8. Czy byłeś/aś w jakimś sojuszu? Jeśli tak to w jakim i dlaczego odszedłeś/aś? - Byłam początkowo w M.M. jednak sojusz ten stał w miejscu (w dalszym ciągu stoi). Potem znalazłam się w Dolinie, która jest w trakcie rozpadu, więc najlepszych z Doliny przyjęto do UtgardPd, gdzie i ja się znalazłam.
9. Dlaczego chcesz do nas dołączyć - UtgardPd, to bardzo fajny sojusz i dobrze się w nim czuję jednak nie mamy wspólnych interesów. Jestem zdana sama na siebie. Moi sojusznicy są "za górami, za lasami...", więc jedyne wsparcie jakiego mogę im udzielić i jakiego oni mogą udzielić mojej skromnej osobie, to dostarczanie niezbędnych surowców. Chcę znaleźć się w sojuszu, który da mi możliwości rozwoju, w którym będę działać i widzieć efekty tychże działań. Przyglądam się Waszej progresji i widzę, że prężnie się rozwijacie. Przyznam, że przez Samsona podejmowane były próby grabieży na mej osadzie. Niegdyś, niezrzeszony wtedy, Tur1smo również bawił się w odwety za to, że ja robiłam sobie u niego FS ;o)
10. Miejsca w rankingu: POP, OFF, DEF: 3030, 1946, 3598

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kgfantasy.pun.pl www.redorium.pun.pl www.siatkarskagrupa.pun.pl www.orkankonarzewo.pun.pl www.td-zseis.pun.pl